• 2.jpg

"Jarmark Świętego Kiliana po raz ..........." no właśnie

Aktualności, Sobota, 8 lipca 2023
"Jarmark Świętego Kiliana po raz ..........." no właśnie

"Jarmark Świętego Kiliana po raz ..........." no właśnie, nie wiadomo który a bardzo chcielibyśmy wiedzieć.

Minął rok a Jarmark Świętego Kiliana po raz kolejny zaprasza mieszkańców naszej gminy i okolic na trzydniowe atrakcje. Fundacja Świętego Kiliana tak jak każdego roku swojego istnienia rozpoczęła jarmark Mszą Świętą do Św. Kiliana, w czasie której modliliśmy się o spokojny przebieg jarmarku , o zachowanie naszych odwiecznych tradycji.

W uroczystym otwarciu jarmarku , obok gospodarza gminy Pana Wójta Stanisława Sokala, brał udział także proboszcz naszej parafii ks. dr Piotr Brodziak , życząc wszystkim miłej zabawy i udanych zakupów.

 

J. Wójcik

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej
Rozumiem